У матчі лідерів Бундесліги “Баварія” перемогла “Боруссію”

Центральний матч 28 туру Бундесліги “Боруссія” Д — “Баварія” завершився перемогою гостей із Мюнхена, інформує 1NEWS.

У першій половині 45-хвилинки більш активними на чужій половині виявилися гості з Мюнхену. Кілька разів голкіпер рятував “джмелів”, ще одного разу польовий футболіст виніс ігровий снаряд з лінії воріт. Далі дортмундці активізувалися, але під кінець половини гри “Баварії” вдався гол-шедевр у виконанні Йозуа Кімміха.

Німець після передачі Кінгслі Комана ефектно закинув м’яч за комірець Бюркі. Голкіпер дотягнувся у стрибку до м’яча, але не зумів перевести його поза рамку воріт.

Після перерви Нойєр врятував “Баварію” після дальнього удару Дауду, а на допомогу “джмелям” після удару Левандовскі прийшла стійка. Таким чином — 1:0 на користь “Баварії”.