"Баварія" здолала "Боруссію" у матчі лідерів Бундесліги

КИЇВ. 27 травня. УНН. Центральний матч 28 туру Бундесліги “Боруссія” Д — “Баварія” завершився перемогою гостей із Мюнхена, передає кореспондент УНН.

У першій половині 45-хвилинки більш активними на чужій половині виявилися гості з Мюнхену. Кілька разів голкіпер рятував “джмелів”, ще одного разу польовий футболіст виніс ігровий снаряд з лінії воріт. Далі дортмундці активізувалися, але під кінець половини гри “Баварії” вдався гол-шедевр у виконанні Йозуа Кімміха.

Німець після передачі Кінгслі Комана ефектно закинув м’яч за комірець Бюркі. Голкіпер дотягнувся у стрибку до м’яча, але не зумів перевести його поза рамку воріт.

Після перерви Нойєр врятував “Баварію” після дальнього удару Дауду, а на допомогу “джмелям” після удару Левандовскі прийшла стійка. Таким чином — 1:0 на користь “Баварії”.

Стартові склади:

“Боруссія”: Бюркі — Піщек, Хуммельс, Аканджі — Хакімі, Дауд, Ділейні, Геррейро — Азар, Холанд, Брандт.

“Баварія”: Нойєр — Павар, Боатенг, Алаба, Девіс — Кімміх, Горецка — Коман, Мюллер, Гнабрі — Лєвандовскі.

Додамо, в турнірній таблиці “Баварія” набрала 64 очки, а “Боруссія” — 57. Обидві команди йдуть першими в чемпіонаті.