Neticams futbola 'pokers' Fēru salās – četri goli 13 minūšu laikā

Neticams sasniegums padevies 21 gadu vecam Fēru salu futbolistam Adrianam Justinusenam, kurš savas valsts čempionāta spēlē 13 minūšu laikā guva četrus vārtus, turklāt trīs no tiem ar soda sitieniem.

Fēru salu čempionāta trešās kārtas spēlē Justinusena pārstāvētā "HB Torshavn", spēlējot mazākumā jau no 16. minūtes, ar 5:0 sagrāva "AB Argon". Justinusens visus golus guva jau pirmajā puslaikā – astotajā, 12., 17. un 21. minūtēs. Pirms Justinusena šova "HB Toshavn" bija vadībā ar 1:0, bet tad dažās minūtēs rezultāts kļuva jau graujošs 5:0.

Ieskaitot pārbaudes spēles un Fēru salu kausa izcīņu, Justinusens šajā sezonā astoņos mačos guvis desmit vārtus.

Fēru salu futbola fani gan allaž pēc Justinusena panākumiem pauž nožēlu, ka "vārtu mašīna" praktiski nevar palīdzēt valstsvienībām. U-21 izlasē viņš aizvadījis tikai trīs spēles, vēl divi mači savulaik bijuši U-19 izlasē, bet pieaugušo izlasē viņš vēl nav debitējis. Šim faktam ir racionāls izskaidrojums – futbolistam ir aerofobija jeb bailes no lidojumiem, tādēļ viņš līdz šim spēlējis tikai Fēru salās.