Соломія здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьбиfacebook.com/cvODA

Буковинка Соломія Винник стала віцечемпіонкою Європи зі спортивної боротьби

Вихованка Чернівецької обласної ДЮСШ Соломія Винник здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, що триває у столиці Італії Римі. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Вона змагалася у вагові категорії до 55 кг. Тренер-викладач спортсменки – Сергій Одинак.

У першій день змагань Соломія вийшла до фіналу, перемігши у чвертьфіналі  Бедіху Гун з Туреччини (11:5), у півфіналі – Маріану Драгун з Молдови (10:9). У фінальній сутичці чемпіонату ще зовсім молода буковинка  поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу Ользі Хорошевцевій з Росії і стала віцечемпіонкою Європи.

Це перша медаль дорослого чемпіонату Європи за всю історію буковинської боротьби.

Крім того, Соломія була наймолодшою учасницею змагань у своїй ваговій категорії та стала третьою спортсменкою на Буковині, яка виконала норматив «Майстра спорту України міжнародного класу» з вільної боротьби.