Biatlona sezonas starts: jauns treneris, viens karjeru beigušais un stafetes komanda(10)

Pasaules čempionātā jauniešiem un junioriem, kas norisinās Šveices ciematā Lencerhaidē, piektdien 7,5 kilometru sprinta distancē jauniešiem labāko rezultātu no Latvijas sasniedza Renārs Birkentāls - 28. vieta.

Birkentāls pirmajā šaušanas reizē kļūdījās divas reizes, bet otro reizi ugunslīnijā bija perfekts, finišā uzrādot 28. ātrāko laiku. Kirils Matjuhins ar četrām kļūdām (2+2) šaušanā palika 51. pozīcijā, Ņikita Kondrašovs ar vienu kļūdu (1+0) ieņēma 78. vietu, bet 17 gadus vecais Imants Maļina finišu nesasniedza.

Uzvaras laurus plūca krievu sportists Aleksejs Kovaļevs (0+0), deviņas sekundes lēnāks bija čehs Ondrejs Maneks (0+0), bet bronzu izcīnīja ASV jaunais sportists Maksims Žermēns (1+0).

Šodien norisināsies sacensības sprintā arī jaunietēm un sešus kilometrus garajā distancē dosies Sanita Buliņa, Inese Golubeva, Sandra Buliņa un Līva Šahno.