U-16: Wygrana z Białorusią, grał Kamiński

Reprezentacja Polski do lat 16 prowadzona przez Dariusza Gęsiora wygrała 1:0 z Białorusią w drugim meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Izraelu. W wyjściowym składzie biało-czerwonych znalazł się piłkarz Legii Warszawa, Wiktor Kamiński. Zawodnik z rocznika 2004 wystąpił w pierwszej połowie.

Gola na wagę zwycięstwa w 55. minucie meczu strzelił Piotr Starzyński. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Gęsiora było to drugie spotkanie w ramach towarzyskiego turnieju w Izraelu. Dwa dni temu młodzi Polacy pokonali 1:0 Gruzję. W tamtym spotkaniu także wystąpił Wiktor Kamiński. Biało-czerwonych czeka jeszcze mecz z gospodarzem turnieju Izraelem, który odbędzie się 2 lutego.

U-16: Polska - Białoruś 1:0 (0:0)
Starzyński (55. min.)

Polska: Zych - Brylowski, Złoch, Seweryś (46' Pacławski), Tymiński (61' Pieńko), Kozubal (61' Romanowski), Wiśniewski, 1Kamiński (46' Antczak), Starzyński, Brzozowski (79' Ruszel), Antosiak (46' Duda)