Į arbitrus apeliavę „Wizards“ nusileido Leonardo ir George'o vedamai „Clippers“

Nuotr.: Reuters - Scanpix

Nuotr. Reuters - Scanpix

Los Andželo „Clippers“ po skaudaus pralaimėjimo Milvokio „Bucks“ atsitiesė ir Nacionalinės krepšinio asociacijos rungtynėse (NBA) išvykoje 135:119 (35:25, 30:39, 35:29, 35:26) įveikė Vašingtono „Wizards“ (7-15).

Lemiamą spurtą svečiai surengė ketvirtajame kėlinyje, kai penkių minučių atkarpą laimėjo 22:5 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 135:114.

„Clippers“ į priekį vedė Kawhi Leonardo ir Paulo George'o tandemas.

Praėjusio sezono finalo MVP per 32 minutes pelnė 34 taškus (9/12 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu George'as nugalėtojams per 26 minutes pridėjo 27 taškus (8/11 dvit., 3/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkus į priekį vedė Davis Bertans. Latvis per 28 aikštėje praleistas minutes surinko 25 taškus (1/1 dvit., 6/12 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Po pralaimėjimo tiek „Wizards“ strategas Scottas Brooksas, tiek snaiperis Bradley Bealas pažėrė kritikos rungtynių arbitrams.

„Jei Isaiah (Thomasas) gauna techninę pražangą, suprantu, kad kažkas yra ne taip, – sakė Brooksas. – Tas vyrukas yra geriausias žmogus planetoje. Jis gavo techninę vien už tai, kad pasakė, jog traktuotų vienodai žaidimo taisykles abiejose aikštelės pusėse. Žinoma, mes turime rungtyniauti ir su tuo susitaikyti.“

„Tai absoliučiai neteisinga ir nepateisinama, – piktinosi Bealas. – Iš varžovų patyriau daug kontakto ir nesulaukiau jokių švilpukų.“

Mačo teisėjais piktinęsis Bealas per 36 minutes pelnė 20 taškų (4/13 dvit., 1/5 trit., 9/9 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nors Vašingtono ekipa apeliavo į arbitrus, šioje dvikovoje daugiau kartų prasižengė „Clippers“ – 26 prieš 22.

„Wizards“: Davis Bertans 25 (6/12 trit.), Troy Brownas 22 (7/8 dvit.), Bradley Bealas 20 (9/9 baud.), Rui Hachimura 17, Isaiah Smithas 14.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34 (9/12 dvit., 7/8 baud., 11 atk. kam.), Paulas George'as 27 (8/11 dvit.), Montrezlas Harrellas 20, Lou Williamsas 18, Maurice'as Harklessas 11.

Rungtynių žaidėjas

Kawhi Leonard Taškai: 34 Naudingumas: 38 Baudų metimai: 88% 7/8 Dvitaškiai: 75% 9/12